Welkom bij WSV AVOH!

ele jaar wks za 16:00 Happy hour voor leden en passanten 't Foksel
hele jaar wks do 20.00 Shantykoor 't Foksel
hele jaar wks wo 20.00 Klaverjassen 't Foksel
hele jaar wks do 13:30 Bridgen 't Foksel
hele jaar wks di 9.30 Schilderen 't Foksel
hele jaar 1e ma vd mnd 20.00 Bestuursvergadering 't Foksel
 
 
Datum Omschrijving locatie     
       
feb      
vrij 7 t/m 10 Boot Holland    
zat 29 Patatje Stoofvlees    
       
mrt      
woe 11 t/m 15 Hiswa Amsterdam    
do 19 maart Patricia en Ernst Wolf vertellen over de wereldreizen met hun motorboot    
       
April      
zat 4 Pannenkoeken    
zat 18 Spelletjesmiddag    
zat 25 Reddingbootdag    
       
Mei      
vr 8 Palaver ZA-competitie 20.00u Havenrestaurant BOOT    
zat 9 Huizerhavendag    
di 12 1e ZA-wedstrijd+Botters Uitslagen:BOOT    
di 19 2e ZA-wedstrijd samen met Almere Uitslagen: 't Foksel    
do 21 Hemelvaart    
di 26 3e ZA-wedstrijd+Botters(2) Uitslagen:BOOT    
zo 31 Pinksteren    
       
Juni      
di 2 4e ZA-wedstrijd samen met Almere Uitslagen: 't Foksel    
di 9 5e Zomeravondwedstrijd+Botters Uitslagen: Havenrestaurant BOOT    
woe 4 t/m zo 7 America's cup    
zat 6 Eenzamernoord  Almere  
di 16 6e ZA-wedstrijd samen met Almere Uitslagen: 't Foksel    
di 23 7e Zomeravondwedstrijd+Botters Uitslagen: Havenrestaurant BOOT    
di 39 8e ZA-wedstrijd samen met Almere Uitslagen: 't Foksel    
       
juli      
di 7 9e Zomeravondwedstrijd+Botters Uitslagen: Havenrestaurant BOOT    
12 t/m 12 juli EK voetbal 2020    
di 14 10e ZA-wedstrijd samen met Almere Uitslagen: 't Foksel    
24 t/m 9 aug Olympische Zomerspelen 2020    
       
aug      
woe 13 t/m zo 16 SAIL Amsterdam    
di 18 11e Zomeravondwedstrijd+Botters Uitslagen: Havenrestaurant BOOT    
di 25 12e ZA-wedstrijd samen met Almere Uitslagen: 't Foksel    
vrij 28 & za 29 24 uurs Meedemblik    
       
Sept      
di 1 13e Zomeravondwedstrijd+Botters(7) Uitslagen: Havenrestaurant BOOT    
vrij 4 Gooimeercub Naarden  
za 5 Hooikist race Naarden  
za 5 Pampus regatta    
zo 6 Gooimeercub    
zo 6 Pampus regatta    
di 8 14e ZA-wedstrijd samen met Almere(7) Uitslagen: 't Foksel    
za 12 & zo 13 Nek aan Nek    
vrij 11 t/m 13 Zuiderzee Ragatta Muiden    
di 15 t/m za 19 JLM 1000 mijls Solo    
25 t/m 27 Eredivisie Zeilen Muiden    
       
okt      
za 17 Snertrace 12.00u Uitslagen: 't Foksel    
vr 23 t/m 25 Bibbertocht Meerdaagse tocht naar Bontekoe Hoorn    
za 24 t/m 25 Muider Hardzeildagen 2020    
       
Nov      
zo 8 Start The Vendée Globe