Welkom bij WSV AVOH!

Uitslag Botters          PHRF tcf

No Zeilno Naam Punten 2 4 8
1 45 St Huizer Botters, Botter HZ 45 Gebroeders Schaap 3,0 1 1 1
2 92 St Huizer Botters, Botter HZ 92 De Westland 6,0 2 2 2
3 10 N.P. van Duijn, Botter AM 1 14,0 4 3 dns
4 108 St. Huizer Botters, Botter HZ 108 Janus Kok 14,0 3 4 dnf
5 274 St Huizer Botters, Schouw Bramzijger 19,0 5 dns dns
6 1 St. Huizer Botters, Botter HZ 1 Margot Schaap 21,0 dns dns dns


Uitslag SW-a          SW factor

Punten houden rekening met 2  aftrekwedstrijden

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7 8
1 580 Hulst-Tabak, FF 65 Frequent Flyer 10,0 1 2 (dns ) 2 1 2 2 (7)
2 628 Rob Schoots, Spirit 28 Wammes 16,0 2 3 (dns (dns ) 3 1 5 2
3 516 Adri Hidding, Dehler Duetta 94 Con Fuoco 21,0 5 (8 ) 5 (7 ) 2 5 1 3
4 507 Ronald Kuik, Draak Caravelle 23,0 (dns ) 1 (dns ) 1 dns 4 3 1
5 506 Berthus Sala, 5.5 mtr Mindlift 35,0 (dnf (dns ) 1 4 dns 8 4 5
6 518 Hans Ykema, Dehler 31 Twirre 35,0 8 4 (dns ) 3 5 9 6 (dsq)
7 622 Rob Posthumus, Dehler 29 Circe II 37,0 3 7 3 5 (dns ) 10 9 (dns)
8 660 Joost van Loon, optima 92 Maria 39,0 4 10 6 6 (dns ) 7 (dns ) 6
9 611 Allard Welling, Waarschip 900 Wood White 40,0 7 9 4 (dns (dns ) 6 10 4
10 603 Anton van Duinkerken, Etap 30i Luna 51,0 (dnc ) 6 2 (dns) dns dns 8 9
11 799 René Yestra, Dufour 32 Waterworld 54,0 6 5 (dns (dns ) 4 dnf dns dns
12 542 Stanley Braham, Selecta Nina 57,0 (dns (dns) dns dns dns 3 7 8

 Uitslag SW-b          SW factor

Punten houden rekening met 2  aftrekwedstrijden

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7 8
1 608 Arjan Broers, Delanta 80 Zeemeeuw 7,0 1 1 (2 (2 ) 1 1 2 1
2 645 Eric van Heck, Dehler Dehlia 22 Dehlya 18,0 2 3 3 4 (dns (dnf ) 3 3
3 510 Pieter Reinhardt, Tirion Tirion 20,0 3 2 1 (dns (dns ) 3 dns 2
4 1 Hans Colenbrander, Waarschip 725 Hebbus 27,0 (dns (dns) dns 1 dns 2 1 5
5 513 Stephan van den Berg, Loper Léa Pair 40,0 4 6 (dns ) 3 (dns) dns dns dns
6 545 Fred Avezaat, Optima 830 Sundance kid 44,0 (dnf ) 4 4 (dns) dns dns dns dns
7 511 Piet Bakker, Maxi 77 Balder 45,0 (dnc ) 5 (dns) dns dns dns dns 4
8 525 Kester North, Kings Cruiser 29 OId Man 54,0 (dns (dns) dns dns dns dns dns dns


Uitslag SW-c          SW factor

Punten houden rekening met 2  aftrekwedstrijden

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7 8
1 650 Bart Timmerman, Oranje Bloesem Witte Paard 9,0 (4 ) 1 1 (2 ) 2 1 2 2
2 765 Ernst Troeder, Trintel 1 Black River 16,0 (dns (dns) dns 1 1 2 1 1
3 527 Huub Geul, Pen Duick 600 Pen Duick 21,0 1 (dns ) 3 6 (dns ) 3 3 5
4 509 Jeroen Schapendonk, Lemster zeekruizer Moos 22,0 (5 (5 ) 2 3 3 5 5 4
5 533 E.Drewes, First 18 Godspeed 26,0 2 (6 ) 5 5 5 (6 ) 6 3
6 514 Remco Fischer, Friendship 25TS Gejaagd door de wind 27,0 6 3 4 (7 ) 4 (7 ) 4 6
7 697 Peter David, Hurley 800 Fran pie drie 42,0 (dns ) 4 (dsq ) 4 dns 4 dns dns
8 546 Marijke Bunink, Jouet 24 Beluga 45,0 3 2 (dns (dns) dns dns dns dns
9 531 Jan Zeeuw van der Laan, Midget 26 Olivia 52,0 (dns ) 7 (dns) dns dns 8 dns 7

 

Uitslag TVF          PHRF tcf

Punten houden rekening met 2  aftrekwedstrijden

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7 8
1 676 Nico Feddes, Zeeschouw Silveren Maen 9,0 1 (dns ) 1 2 (dns ) 2 1 2
2 668 Dirk Vlaanderen, Lemsteraak Bijlegger 14,0 (dnf ) 3 5 (dns ) 1 1 3 1
3 703 R. Bernard, Lemsteraak Windbruid 15,0 (dns ) 2 (4 ) 3 2 3 2 3
4 691 Jeroen Molenaar, Lemsteraak ST9 17,0 (dnf ) 1 2 1 3 (dnf ) 5 5
5 797 M. van de Berg, Lemsteraak Stalen Gijs VB305 29,0 (dnf ) 4 3 4 4 (dns) dns dns
6 730 Kick Mulder, Lemsteraak Bruinvis 33,0 (dns (dns ) 6 5 dns dns 4 4