Welkom bij WSV AVOH!

Uitslag Snertrace 2019

Botters        Race 1 Starttijd: 2019-10-12  12:10:00,0        PHRF tcf

        Finish  
Zeilno Naam     Tijd Formule
10 N.P. van Duijn, Botter AM 1     dnf  

 

SW-a        Race 1 Starttijd: 2019-10-12  12:05:00,0        SW factor

      Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam   Tijd Tijd Tijd. Formule
SW 660 Joost van Loon, optima 92 Maria 1 14:23:43,0 2:18:43,0 2:15:59,8 =GT * 100 / 102,0
SW 628 Rob Schoots, Spirit 28 Wammes 2 14:28:14,0 2:23:14,0 2:17:43,5 =GT * 100 / 104,0
SW 507 Ronald Kuik, Draak Caravelle 3 14:23:18,0 2:18:18,0 2:18:18,0 =GT * 100 / 100,0
SW 502 Pioneer 9.05 Sylphide 4 14:30:35,0 2:25:35,0 2:19:18,9 =GT * 100 / 104,5
SW 552 Paul Toornstra, Dufour 2800 Inja 5 14:37:56,0 2:32:56,0 2:22:39,7 =GT * 100 / 107,2
SW 516 Adri Hidding, Dehler Duetta 94 Con Fuoco 6 14:26:33,0 2:21:33,0 2:22:58,8 =GT * 100 / 99,0
SW 527 Huub Geul, Scherencruiser 22 m Margaux 7 14:46:47,0 2:41:47,0 2:33:03,5 =GT * 100 / 105,7
SW 661 Kees Corts, First 305 Jean Dix 8 14:40:39,0 2:35:39,0 2:37:13,3 =GT * 100 / 99,0
SW 665 Rudolf Bitter, Friendship 28 Caldonia 9 14:51:15,0 2:46:15,0 2:37:26,0 =GT * 100 / 105,6
SW 14 J.Fischer, Dehler Optima 98 Frya 10 14:50:25,0 2:45:25,0 2:39:49,4 =GT * 100 / 103,5
SW 553 Harm Steenkamp, Beneteau F 24 Chanty dnf        

 

SW-b        Race 1 Starttijd: 2019-10-12  12:05:00,0        SW factor

      Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam   Tijd Tijd Tijd. Formule
608 Arjan Broers, Delanta 80 Zeemeeuw 1 14:26:31,0 2:21:31,0 2:07:29,6 =GT * 100 / 111,0
650 Bart Timmerman, Oranje Bloesem Witte Paard 2 14:46:59,0 2:41:59,0 2:24:37,7 =GT * 100 / 112,0
513 Stephan van den Berg, Loper LPair 3 14:41:51,0 2:36:51,0 2:25:13,9 =GT * 100 / 108,0
1 Hans Colenbrander, Waarschip 725 Hebbus 4 14:44:28,0 2:39:28,0 2:26:09,9 =GT * 100 / 109,1
765 Ernst Troeder, Trintel 1 Black River 5 14:59:16,0 2:54:16,0 2:28:56,8 =GT * 100 / 117,0
697 Peter David, Hurley 800 Fran pie drie 6 15:11:46,0 3:06:46,0 2:38:16,6 =GT * 100 / 118,0
546 Marijke Bunink, Jouet 24 Beluga 7 15:05:49,0 3:00:49,0 2:44:22,7 =GT * 100 / 110,0
503 Jeroen Schapendonk, Victoire 22 Saar 8 15:25:28,0 3:20:28,0 2:55:50,9 =GT * 100 / 114,0
514 Remco Fischer, Friendship 25TS Gejaagd door de wind 9 15:56:26,0 3:51:26,0 3:34:17,4 =GT * 100 / 108,0
508 Peter Dikhof, Domp 770 Het Olifantje dnf        
545 Fred Avezaat, Optima 830 Sundance kid dnc        

 

TVF        Race 1 Starttijd: 2019-10-12  12:10:00,0        PHRF tcf

    Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam Tijd Tijd Tijd. Formule
797 M. van de Berg, Lemsteraak Stalen Gijs VB305 14:57:58,0 2:47:58,0 2:41:35,0 =GT * 0,9620

 

 

ZW  Zeilwedstrijden programma, 4.024.005

Copyright 1986 - 2019, Leo G Eggink, Zoetermeer

Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl

 

Uitslagen Nek aan Nek 2019

 

De overall prijs is dit jaar gewonnen door Huub Geul.

N klasse.  Starttijd: 2019-09-01  09:00:00,0        SW factor 

 

 

 

 

Finish

Gezeilde

Gecorr.

 

Zeilno

Naam

 

 

Tijd

Tijd

Tijd.

Formule

650

Bart Timmerman, Oranje Bloesem Witte Paard

1

1,0

14:47:00,0

5:47:00,0

5:13:27,6

=GT * 100 / 110,7

546

M. Bunnik, Jouet 24 Beluga

2

2,0

15:07:00,0

6:07:00,0

5:27:58,3

=GT * 100 / 111,9

661

J.K.Corts, First 305 Jean-dix

3

3,0

14:30:00,0

5:30:00,0

5:45:33,0

=GT * 100 / 95,5

E  klasse. Starttijd: 2019-09-01  09:00:00,0        SW factor

 

 

 

 

Finish

Gezeilde

Gecorr.

 

Zeilno

Naam

 

 

Tijd

Tijd

Tijd.

Formule

E 527

Huub Geul, Margaux

1

1,0

14:26:00,0

5:26:00,0

5:06:23,5

=GT * 100 / 106,4

E 628

Rob Schoots, Spirit 28 Wammes

2

2,0

14:20:00,0

5:20:00,0

5:26:31,8

=GT * 100 / 98,0

N 507

R.Kuik, Draak Caravelle

3

3,0

14:29:00,0

5:29:00,0

5:38:49,6

=GT * 100 / 97,1

N 516

A.Hidding, Duetta 94 Con Fuoco

4

4,0

14:27:00,0

5:27:00,0

5:47:30,2

=GT * 100 / 94,1

N 514

Remco Fischer, Friendship 25TS Gejaagd door de wind

5

5,0

15:24:00,0

6:24:00,0

5:55:53,1

=GT * 100 / 107,9

 K  klasse.  Race 1 Starttijd: 2019-09-01  09:00:00,0        SW factor

 

 

 

 

Finish

Gezeilde

Gecorr.

 

Zeilno

Naam

 

 

Tijd

Tijd

Tijd.

Formule

509

Jeroen Schapendonk, Lemster Zeekruiser Moos

1

1,0

15:19:00,0

6:19:00,0

5:37:47,4

=GT * 100 / 112,2

 

 

 

 

 

Deelnemerslijst ZA wedstrijden

Botters 6 Deelnemers PHRF tcf

Zeilno

Naam

PHRF

PHRF-tcf

Spi

1

St. Huizer Botters, Botter HZ 1 Margot Schaap

2000,00

1,0000

Nee

10

N.P. van Duijn, Botter AM 1

2000,00

1,0000

Nee

45

St Huizer Botters, Botter HZ 45 Gebroeders Schaap

2000,00

1,0000

Nee

92

St Huizer Botters, Botter HZ 92 De Westland

2000,00

1,0000

Nee

108

St. Huizer Botters, Botter HZ 108 Janus Kok

2000,00

1,0000

Nee

274

St Huizer Botters, Schouw Bramzijger

2000,00

1,0000

Nee

SW-a 12 Deelnemers SW factor

Zeilno

Naam

SW-factor

Spi

506

Berthus Sala, 5.5 mtr Mindlift

92,10

Ja

516

Adri Hidding, Dehler Duetta 94 Con Fuoco

93,50

Ja

622

Rob Posthumus, Dehler 29 Circe II

94,00

Nee

518

Hans Ykema, Dehler 31 Twirre

95,00

Nee

611

Allard Welling, Waarschip 900 Wood White

95,00

Ja

799

René Yestra, Dufour 32 Waterworld

96,30

Nee

660

Joost van Loon, optima 92 Maria

97,50

Ja

507

Ronald Kuik, Draak Caravelle

99,00

Ja

580

Hulst-Tabak, FF 65 Frequent Flyer

99,50

Ja

628

Rob Schoots, Spirit 28 Wammes

100,00

Ja

542

Stanley Braham, Selecta Nina

100,30

Nee

603

Anton van Duinkerken, Etap 30i Luna

100,80

Nee

SW-b 8 Deelnemers SW factor

Zeilno

Naam

SW-factor

Spi

545

Fred Avezaat, Optima 830 Sundance kid

103,50

Ja

513

Stephan van den Berg, Loper Léa Pair

104,00

Ja

1

Hans Colenbrander, Waarschip 725 Hebbus

105,40

Ja

510

Pieter Reinhardt, Tirion Tirion

106,00

Nee

608

Arjan Broers, Delanta 80 Zeemeeuw

106,50

Ja

525

Kester North, Kings Cruiser 29 OId Man

107,50

Nee

645

Eric van Heck, Dehler Dehlia 22 Dehlya

107,50

Ja

511

Piet Bakker, Maxi 77 Balder

108,20

Nee

SW-c 9 Deelnemers SW factor

Zeilno

Naam

SW-factor

Spi

514

Remco Fischer, Friendship 25TS Gejaagd door de wind

110,10

Nee

546

Marijke Bunink, Jouet 24 Beluga

111,90

Ja

697

Peter David, Hurley 800 Fran pie drie

112,50

Nee

531

Jan Zeeuw van der Laan, Midget 26 Olivia

113,00

Nee

533

E.Drewes, First 18 Godspeed

113,00

Ja

650

Bart Timmerman, Oranje Bloesem Witte Paard

113,00

Nee

509

Jeroen Schapendonk, Lemster zeekruizer Moos

114,50

Nee

527

Huub Geul, Pen Duick 600 Pen Duick

117,00

Nee

765

Ernst Troeder, Trintel 1 Black River

118,50

Nee

TVF 6 Deelnemers PHRF tcf

Zeilno

Naam

PHRF

PHRF-tcf

Spi

668

Dirk Vlaanderen, Lemsteraak Bijlegger

2000,00

0,9361

Nee

676

Nico Feddes, Zeeschouw Silveren Maen

2000,00

0,9000

Nee

691

Jeroen Molenaar, Lemsteraak ST9

2000,00

0,9291

Nee

703

R. Bernard, Lemsteraak Windbruid

2000,00

0,9704

Nee

730

Kick Mulder, Lemsteraak Bruinvis

2000,00

0,8965

Nee

797

M. van de Berg, Lemsteraak Stalen Gijs VB305

2000,00

0,9620

Nee

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.024.005Copyright 1986 - 2019, Leo G Eggink, ZoetermeerVoor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl

Uitslag wedstrijd 1

 

SW-a        Race 1

Starttijd: 2019-05-07  19:35:00,0        SW factor

 
 
 
 
Finish
Gezeilde
Gecorr.
 
Zeilno
Naam
 
 
Tijd
Tijd
Tijd.
Formule
580
Hulst-Tabak, FF 65 Frequent Flyer
1
1,0
21:23:50,0
1:48:50,0
1:49:22,8
=GT * 100 / 99,5
628
Rob Schoots, Spirit 28 Wammes
2
2,0
21:24:47,0
1:49:47,0
1:49:47,0
=GT * 100 / 100,0
622
Rob Posthumus, Dehler 29 Circe II
3
3,0
21:28:07,0
1:53:07,0
1:58:49,2
=GT * 100 / 95,2
660
Joost van Loon, optima 92 Maria
4
4,0
21:34:05,0
1:59:05,0
2:02:08,2
=GT * 100 / 97,5
516
Adri Hidding, Dehler Duetta 94 Con Fuoco
5
5,0
21:30:28,0
1:55:28,0
2:03:29,6
=GT * 100 / 93,5
799
René Yestra, Dufour 32 Waterworld
6
6,0
21:35:46,0
2:00:46,0
2:05:24,4
=GT * 100 / 96,3
611
Allard Welling, Waarschip 900 Wood White
7
7,0
21:34:10,0
1:59:10,0
2:05:26,3
=GT * 100 / 95,0
518
Hans Ykema, Dehler 31 Twirre
8
8,0
21:36:52,0
2:01:52,0
2:08:16,8
=GT * 100 / 95,0
506
Berthus Sala, 5.5 mtr Mindlift
dnf
13,0
 
 
 
 
542
Stanley Braham, Selecta Nina
dns
13,0
 
 
 
 
507
Ronald Kuik, Draak Caravelle
dns
13,0
 
 
 
 
603
Anton van Duinkerken, Etap 30i Luna
dnc
13,0
 
 
 
 

 

 

SW-b        Race 1

Starttijd: 2019-05-07  19:30:00,0        SW factor

 
 
 
 
Finish
Gezeilde
Gecorr.
 
Zeilno
Naam
 
 
Tijd
Tijd
Tijd.
Formule
608
Arjan Broers, Delanta 80 Zeemeeuw
1
1,0
21:31:50,0
2:01:50,0
1:54:23,9
=GT * 100 / 106,5
645
Eric van Heck, Dehler Dehlia 22 Dehlya
2
2,0
21:37:20,0
2:07:20,0
1:58:27,0
=GT * 100 / 107,5
510
Pieter Reinhardt, Tirion Tirion
3
3,0
21:41:59,0
2:11:59,0
2:04:30,8
=GT * 100 / 106,0
513
Stephan van den Berg, Loper Léa Pair
4
4,0
21:42:45,0
2:12:45,0
2:07:38,6
=GT * 100 / 104,0
545
Fred Avezaat, Optima 830 Sundance kid
dnf
9,0
 
 
 
 
1
Hans Colenbrander, Waarschip 725 Hebbus
dns
9,0
 
 
 
 
525
Kester North, Kings Cruiser 29 OId Man
dns
9,0
 
 
 
 
511
Piet Bakker, Maxi 77 Balder
dnc
9,0
 
 
 
 

 

 

SW-c        Race 1

Starttijd: 2019-05-07  19:25:00,0        SW factor

 
 
 
 
Finish
Gezeilde
Gecorr.
 
Zeilno
Naam
 
 
Tijd
Tijd
Tijd.
Formule
527
Huub Geul, Pen Duick 600 Pen Duick
1
1,0
21:23:06,0
1:58:06,0
1:40:56,4
=GT * 100 / 117,0
533
E.Drewes, First 18 Godspeed
2
2,0
21:28:59,0
2:03:59,0
1:49:43,2
=GT * 100 / 113,0
546
Marijke Bunink, Jouet 24 Beluga
3
3,0
21:29:56,0
2:04:56,0
1:51:38,8
=GT * 100 / 111,9
650
Bart Timmerman, Oranje Bloesem Witte Paard
4
4,0
21:32:24,0
2:07:24,0
1:52:44,6
=GT * 100 / 113,0
509
Jeroen Schapendonk, Lemster zeekruizer Moos
5
5,0
21:49:23,0
2:24:23,0
2:06:05,9
=GT * 100 / 114,5
514
Remco Fischer, Friendship 25TS Gejaagd door de wind
6
6,0
21:44:56,0
2:19:56,0
2:07:05,8
=GT * 100 / 110,1
765
Ernst Troeder, Trintel 1 Black River
dns
10,0
 
 
 
 
697
Peter David, Hurley 800 Fran pie drie
dns
10,0
 
 
 
 
531
Jan Zeeuw van der Laan, Midget 26 Olivia
dns
10,0
 
 
 
 

 

 

TVF        Race 1

Starttijd: 2019-05-07  19:20:00,0        PHRF tcf

 
 
 
 
Finish
Gezeilde
Gecorr.
 
Zeilno
Naam
 
 
Tijd
Tijd
Tijd.
Formule
676
Nico Feddes, Zeeschouw Silveren Maen
1
1,0
21:50:18,0
2:30:18,0
2:27:30,3
=GT * 0,9814
668
Dirk Vlaanderen, Lemsteraak Bijlegger
dnf
7,0
 
 
 
 
691
Jeroen Molenaar, Lemsteraak ST9
dnf
7,0
 
 
 
 
797
M. van de Berg, Lemsteraak Stalen Gijs VB305
dnf
7,0
 
 
 
 
703
R. Bernard, Lemsteraak Windbruid
dns
7,0
 
 
 
 
730
Kick Mulder, Lemsteraak Bruinvis
dns
7,0
 
 
 
 

 

 

ZW  Zeilwedstrijden programma, 4.024.005

Copyright 1986 - 2019, Leo G Eggink, Zoetermeer

Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl

Uitslag wedstrijd 2

 

Botters        Race 2

Starttijd: 2019-05-14  19:40:00,0        PHRF tcf

 
 
 
 
Finish
Gezeilde
Gecorr.
 
Zeilno
Naam
 
 
Tijd
Tijd
Tijd.
Formule
45
St Huizer Botters, Botter HZ 45 Gebroeders Schaap
1
1,0
20:53:42,0
1:13:42,0
1:13:42,0
=GT * 1,0000
92
St Huizer Botters, Botter HZ 92 De Westland
2
2,0
20:55:36,0
1:15:36,0
1:15:36,0
=GT * 1,0000
108
St. Huizer Botters, Botter HZ 108 Janus Kok
3
3,0
20:58:09,0
1:18:09,0
1:18:09,0
=GT * 1,0000
10
N.P. van Duijn, Botter AM 1
4
4,0
20:58:25,0
1:18:25,0
1:18:25,0
=GT * 1,0000
274
St Huizer Botters, Schouw Bramzijger
5
5,0
21:25:59,0
1:45:59,0
1:45:59,0
=GT * 1,0000
1
St. Huizer Botters, Botter HZ 1 Margot Schaap
dns
7,0
 
 
 
 

 

 

SW-a        Race 2

Starttijd: 2019-05-14  19:35:00,0        SW factor

 
 
 
 
Finish
Gezeilde
Gecorr.
 
Zeilno
Naam
 
 
Tijd
Tijd
Tijd.
Formule
507
Ronald Kuik, Draak Caravelle
1
1,0
20:42:18,0
1:07:18,0
1:07:58,8
=GT * 100 / 99,0
580
Hulst-Tabak, FF 65 Frequent Flyer
2
2,0
20:43:02,0
1:08:02,0
1:08:22,5
=GT * 100 / 99,5
628
Rob Schoots, Spirit 28 Wammes
3
3,0
20:44:56,0
1:09:56,0
1:09:56,0
=GT * 100 / 100,0
518
Hans Ykema, Dehler 31 Twirre
4
4,0
20:42:44,0
1:07:44,0
1:11:17,9
=GT * 100 / 95,0
799
René Yestra, Dufour 32 Waterworld
5
5,0
20:44:01,0
1:09:01,0
1:11:40,1
=GT * 100 / 96,3
603
Anton van Duinkerken, Etap 30i Luna
6
6,0
20:47:27,0
1:12:27,0
1:11:52,5
=GT * 100 / 100,8
622
Rob Posthumus, Dehler 29 Circe II
7
7,0
20:43:45,0
1:08:45,0
1:12:13,0
=GT * 100 / 95,2
516
Adri Hidding, Dehler Duetta 94 Con Fuoco
8
8,0
20:42:35,0
1:07:35,0
1:12:16,9
=GT * 100 / 93,5
611
Allard Welling, Waarschip 900 Wood White
9
9,0
20:44:52,0
1:09:52,0
1:13:32,6
=GT * 100 / 95,0
660
Joost van Loon, optima 92 Maria
10
10,0
20:46:47,0
1:11:47,0
1:13:37,4
=GT * 100 / 97,5
506
Berthus Sala, 5.5 mtr Mindlift
dns
13,0
 
 
 
 
542
Stanley Braham, Selecta Nina
dns
13,0
 
 
 
 

 

 

SW-b        Race 2

Starttijd: 2019-05-14  19:30:00,0        SW factor

 
 
 
 
Finish
Gezeilde
Gecorr.
 
Zeilno
Naam
 
 
Tijd
Tijd
Tijd.
Formule
608
Arjan Broers, Delanta 80 Zeemeeuw
1
1,0
20:42:50,0
1:12:50,0
1:08:23,3
=GT * 100 / 106,5
510
Pieter Reinhardt, Tirion Tirion
2
2,0
20:43:35,0
1:13:35,0
1:09:25,1
=GT * 100 / 106,0
645
Eric van Heck, Dehler Dehlia 22 Dehlya
3
3,0
20:46:52,0
1:16:52,0
1:11:30,2
=GT * 100 / 107,5
545
Fred Avezaat, Optima 830 Sundance kid
4
4,0
20:44:48,0
1:14:48,0
1:11:55,4
=GT * 100 / 104,0
511
Piet Bakker, Maxi 77 Balder
5
5,0
20:52:01,0
1:22:01,0
1:15:48,1
=GT * 100 / 108,2
513
Stephan van den Berg, Loper Léa Pair
6
6,0
20:49:08,0
1:19:08,0
1:16:05,4
=GT * 100 / 104,0
1
Hans Colenbrander, Waarschip 725 Hebbus
dns
9,0
 
 
 
 
525
Kester North, Kings Cruiser 29 OId Man
dns
9,0
 
 
 
 

 

 

SW-c        Race 2

Starttijd: 2019-05-14  19:25:00,0        SW factor

 
 
 
 
Finish
Gezeilde
Gecorr.
 
Zeilno
Naam
 
 
Tijd
Tijd
Tijd.
Formule
650
Bart Timmerman, Oranje Bloesem Witte Paard
1
1,0
20:27:59,0
1:02:59,0
55:44,2
=GT * 100 / 113,0
546
Marijke Bunink, Jouet 24 Beluga
2
2,0
20:30:38,0
1:05:38,0
58:39,2
=GT * 100 / 111,9
514
Remco Fischer, Friendship 25TS Gejaagd door de wind
3
3,0
20:30:41,0
1:05:41,0
59:39,5
=GT * 100 / 110,1
697
Peter David, Hurley 800 Fran pie drie
4
4,0
20:32:52,0
1:07:52,0
1:00:19,6
=GT * 100 / 112,5
509
Jeroen Schapendonk, Lemster zeekruizer Moos
5
5,0
20:34:13,0
1:09:13,0
1:00:27,1
=GT * 100 / 114,5
533
E.Drewes, First 18 Godspeed
6
6,0
20:38:58,0
1:13:58,0
1:05:27,4
=GT * 100 / 113,0
531
Jan Zeeuw van der Laan, Midget 26 Olivia
7
7,0
20:47:41,0
1:22:41,0
1:13:10,3
=GT * 100 / 113,0
765
Ernst Troeder, Trintel 1 Black River
dns
10,0
 
 
 
 
527
Huub Geul, Pen Duick 600 Pen Duick
dns
10,0
 
 
 
 

 

 

TVF        Race 2

Starttijd: 2019-05-14  19:20:00,0        PHRF tcf

 
 
 
 
Finish
Gezeilde
Gecorr.
 
Zeilno
Naam
 
 
Tijd
Tijd
Tijd.
Formule
691
Jeroen Molenaar, Lemsteraak ST9
1
1,0
20:36:15,0
1:16:15,0
1:10:40,1
=GT * 0,9268
703
R. Bernard, Lemsteraak Windbruid
2
2,0
20:36:46,0
1:16:46,0
1:14:29,7
=GT * 0,9704
668
Dirk Vlaanderen, Lemsteraak Bijlegger
3
3,0
20:40:10,0
1:20:10,0
1:15:02,6
=GT * 0,9361
797
M. van de Berg, Lemsteraak Stalen Gijs VB305
4
4,0
20:39:59,0
1:19:59,0
1:16:56,6
=GT * 0,9620
676
Nico Feddes, Zeeschouw Silveren Maen
dns
7,0
 
 
 
 
730
Kick Mulder, Lemsteraak Bruinvis
dns
7,0
 
 
 
 

 

 

ZW  Zeilwedstrijden programma, 4.024.005

Copyright 1986 - 2019, Leo G Eggink, Zoetermeer

Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl