Welkom bij WSV AVOH!

Snertuitslag

SW-a Race 1

Starttijd: 2018-10-13  12:00:00,0        SW factor  

    FinishGezeildeGecorr.  
ZeilnoNaam  TijdTijdTijd.Formule
628 Rob Schoots, Spirit 28
Wammes
1 1,0 14:26:52,0 2:26:52,0 2:23:59,2 =GT * 100 / 102,0
602 Yvette Hoekstra, Stor Tumlare
Albatross
2 2,0 14:27:49,0 2:27:49,0 2:24:55,1 =GT * 100 / 102,0
581 L Sablerolles, First 31,7 (afgezaagde mast)
Friske
3 3,0 14:16:27,0 2:16:27,0 2:29:56,7 =GT * 100 / 91,0
522 Nils Wassenaar, Bonita 767
Kick
4 4,0 14:32:43,0 2:32:43,0 2:30:09,8 =GT * 100 / 101,7
516 Adri Hidding, Dehler Duetta 94
Con Fuoco
5 5,0 14:25:47,0 2:25:47,0 2:30:17,5 =GT * 100 / 97,0
507 Ronald Kuik, Draak
Caravelle
6 6,0 14:32:18,0 2:32:18,0 2:32:18,0 =GT * 100 / 100,0
660 Joost van Loon, optima 92
Maria
7 7,0 14:32:10,0 2:32:10,0 2:33:42,2 =GT * 100 / 99,0
127 Albert de Brouwer, Waarschip 740
Echt Waar
8 8,0 14:44:48,0 2:44:48,0 2:41:34,1 =GT * 100 / 102,0
500 K.Toornstra, Deb 33
Gipsy
9 9,0 14:50:36,0 2:50:36,0 2:42:28,6 =GT * 100 / 105,0
603 Anton van Duinkerken, Etap 30i
Luna
10 10,0 14:41:36,0 2:41:36,0 2:43:13,9 =GT * 100 / 99,0
661 Kees Corts, First 305
Jean Dix
11 11,0 14:39:35,0 2:39:35,0 2:44:31,1 =GT * 100 / 97,0
518 Hans Ykema, Dehler 31
Twirre
12 12,0 14:38:42,0 2:38:42,0 2:46:10,7 =GT * 100 / 95,5
574 P.Muller, Vision 32
Cassiopeia
13 13,0 15:20:31,0 3:20:31,0 3:20:31,0 =GT * 100 / 100,0
513 Stephan van den Berg, Loper
Léa Pair
dsq 16,0        
14 Jos Fischer, Optima 9.80
Frya
dsq 16,0        


SW-b Race 1

Starttijd: 2018-10-13  12:00:00,0        SW factor  

    FinishGezeildeGecorr.  
ZeilnoNaam  TijdTijdTijd.Formule
608 Arjan Broers, Delanta 80
Zeemeeuw
1 1,0 14:34:44,0 2:34:44,0 2:21:57,4 =GT * 100 / 109,0
545 Fred Avezaat, Optima 830
Sundance kid
2 2,0 14:40:57,0 2:40:57,0 2:31:50,4 =GT * 100 / 106,0
650 Bart Timmerman, Oranje Bloesem
Witte Paard
3 3,0 14:50:26,0 2:50:26,0 2:32:10,4 =GT * 100 / 112,0
765 Ernst Troeder, Trintel 1
Black River
4 4,0 14:59:01,0 2:59:01,0 2:33:00,3 =GT * 100 / 117,0
552 Paul Toornstra, Dufour 2800
Inja
5 5,0 14:47:40,0 2:47:40,0 2:36:24,3 =GT * 100 / 107,2
509 Jeroen Schapendonk, Lemster zeekruizer
Moos
6 6,0 14:59:20,0 2:59:20,0 2:37:18,6 =GT * 100 / 114,0
546 Marijke Bunink, Jouet 24
Beluga
7 7,0 15:01:43,0 3:01:43,0 2:45:11,8 =GT * 100 / 110,0
697 Peter David, Hurley 800
Fran pie drie
8 8,0 15:05:17,0 3:05:17,0 2:45:25,9 =GT * 100 / 112,0
527 Huub Geul, Pen Duick 600
Pen Duick
9 9,0 15:22:48,0 3:22:48,0 2:54:49,7 =GT * 100 / 116,0
514 Remco Fischer, Friendship 25TS
Gejaagd door de wind
10 10,0 15:10:50,0 3:10:50,0 2:56:41,9 =GT * 100 / 108,0
595 Wim Buijs, Dufour 28
Augustijn
11 11,0 15:28:28,0 3:28:28,0 3:14:27,9 =GT * 100 / 107,2
1 Hans Colenbrander, Waarschip 725
Hebbus
dsq 16,0        
456 S.Stoffers, Start 7
Wolk
dsq 16,0        
531 Jan Zeeuw van der Laan, Midget 26
Olivia
dns 16,0        
665 Rudolf Bitter, Friendship 28
Caldonia
dns 16,0        


TVF - Veld 05 Race 1

Starttijd: 2018-10-13  12:05:00,0        PHRF tcf  

    FinishGezeildeGecorr.  
ZeilnoNaam  TijdTijdTijd.Formule
676 N. Feddes, Zeeschouw
Silveren Maen
1 1,0 14:42:44,0 2:37:44,0 2:31:11,2 =GT * 0,9585
703 R. Bernard, Lemsteraak
Windbruid
2 2,0 14:49:39,0 2:44:39,0 2:41:09,6 =GT * 0,9788
797 M. van de Berg, Lemsteraak
Stalen Gijs VB305
3 3,0 15:02:31,0 2:57:31,0 2:50:46,3 =GT * 0,9620
767 D. Bruinooge, Schouw
de Kloek
dnf 5,0        

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.024.005
Copyright 1986 - 2018, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl/

Uitslagen Nek aan Nek 2018

 

De overall prijs is dit jaar gewonnen door Hans Colenbrander.
E       Race 1

Starttijd: 2018-09-01 13:30:00,0       SW factor

Finish

Gezeilde

Gecorr.

Zeilno

Naam

Tijd

Tijd

Tijd.

Formule

1

Hans Colenbrander, Waarschip 725, AVOH Hebbus

1

1,0

16:55:45,0

3:25:45,0

3:19:22,2

=GT * 100 / 103,2

542

Stanley Braham, Selecta, AVOH Nina

2

2,0

17:11:00,0

3:41:00,0

3:44:49,3

=GT * 100 / 98,3

509

Jeroen Schapendonk, Lemster zeekruizer, AVOH Moos

3

3,0

18:31:00,0

5:01:00,0

4:28:16,3

=GT * 100 / 112,2

E       Race 2

Starttijd: 2018-09-02 09:00:00,0       SW factor

Finish

Gezeilde

Gecorr.

Zeilno

Naam

Tijd

Tijd

Tijd.

Formule

1

Hans Colenbrander, Waarschip 725, AVOH Hebbus

1

1,0

12:21:37,0

3:21:37,0

3:15:21,9

=GT * 100 / 103,2

542

Stanley Braham, Selecta, AVOH Nina

2

2,0

12:36:00,0

3:36:00,0

3:39:44,1

=GT * 100 / 98,3

509

Jeroen Schapendonk, Lemster zeekruizer, AVOH Moos

3

3,0

13:21:00,0

4:21:00,0

3:52:37,2

=GT * 100 / 112,2

E       Race 3

Starttijd: 2018-09-02 00:00:00,0       SW factor

Finish

Gezeilde

Gecorr.

Zeilno

Naam

Tijd

Tijd

Tijd.

Formule

1

Hans Colenbrander, Waarschip 725, AVOH Hebbus

1

1,0

06:47:22,0

6:47:22,0

6:34:44,1

=GT * 100 / 103,2

542

Stanley Braham, Selecta, AVOH Nina

2

2,0

07:17:00,0

7:17:00,0

7:24:33,4

=GT * 100 / 98,3

509

Jeroen Schapendonk, Lemster zeekruizer, AVOH Moos

3

3,0

09:22:00,0

9:22:00,0

8:20:53,5

=GT * 100 / 112,2

N       Race 1

Starttijd: 2018-09-01 13:30:00,0       SW factor

Finish

Gezeilde

Gecorr.

Zeilno

Naam

Tijd

Tijd

Tijd.

Formule

628

Rob Schoots, Spirit 28, AVOH Wammes

1

1,0

17:05:00,0

3:35:00,0

3:29:45,4

=GT * 100 / 102,5

650

Bart Timmerman, Oranje Bloesem, AVOH Witte Paard

2

2,0

17:56:00,0

4:26:00,0

3:55:23,9

=GT * 100 / 113,0

513

Stephan van den Berg, Loper, AVOH L饌 Pair

3

3,0

17:41:00,0

4:11:00,0

3:55:40,8

=GT * 100 / 106,5

516

Adri Hidding, Dehler Duetta 94, AVOH Con Fuoco

4

4,0

17:23:00,0

3:53:00,0

4:00:12,4

=GT * 100 / 97,0

514

Remco Fischer, Friendship 25TS Gejaagd door de wind

5

5,0

18:29:00,0

4:59:00,0

4:31:34,3

=GT * 100 / 110,1

531

Jan Zeeuw van der Laam, Midget 26, avoh Olivia

6

6,0

19:00:00,0

5:30:00,0

4:50:44,9

=GT * 100 / 113,5

595

Wim Buijs, Dufour 28, AVOH Augustijn

dnf

8,0

N       Race 2

Starttijd: 2018-09-02 09:00:00,0       SW factor

Finish

Gezeilde

Gecorr.

Zeilno

Naam

Tijd

Tijd

Tijd.

Formule

628

Rob Schoots, Spirit 28, AVOH Wammes

1

1,0

12:23:00,0

3:23:00,0

3:18:02,9

=GT * 100 / 102,5

516

Adri Hidding, Dehler Duetta 94, AVOH Con Fuoco

2

2,0

12:20:00,0

3:20:00,0

3:26:11,1

=GT * 100 / 97,0

650

Bart Timmerman, Oranje Bloesem, AVOH Witte Paard

3

3,0

13:00:00,0

4:00:00,0

3:32:23,4

=GT * 100 / 113,0

514

Remco Fischer, Friendship 25TS Gejaagd door de wind

4

4,0

13:04:00,0

4:04:00,0

3:41:37,0

=GT * 100 / 110,1

513

Stephan van den Berg, Loper, AVOH L饌 Pair

5

5,0

13:00:00,0

4:00:00,0

3:45:21,1

=GT * 100 / 106,5

531

Jan Zeeuw van der Laam, Midget 26, avoh Olivia

6

6,0

14:00:00,0

5:00:00,0

4:24:19,0

=GT * 100 / 113,5

595

Wim Buijs, Dufour 28, AVOH Augustijn

7

7,0

14:07:00,0

5:07:00,0

4:46:22,8

=GT * 100 / 107,2

N       Race 3

Starttijd: 2018-09-02 00:00:00,0       SW factor

Finish

Gezeilde

Gecorr.

Zeilno

Naam

Tijd

Tijd

Tijd.

Formule

628

Rob Schoots, Spirit 28, AVOH Wammes

1

1,0

06:58:00,0

6:58:00,0

6:47:48,3

=GT * 100 / 102,5

516

Adri Hidding, Dehler Duetta 94, AVOH Con Fuoco

2

2,0

07:13:00,0

7:13:00,0

7:26:23,5

=GT * 100 / 97,0

650

Bart Timmerman, Oranje Bloesem, AVOH Witte Paard

3

3,0

08:26:00,0

8:26:00,0

7:27:47,3

=GT * 100 / 113,0

513

Stephan van den Berg, Loper, AVOH L饌 Pair

4

4,0

08:11:00,0

8:11:00,0

7:41:02,0

=GT * 100 / 106,5

514

Remco Fischer, Friendship 25TS Gejaagd door de wind

5

5,0

09:03:00,0

9:03:00,0

8:13:11,3

=GT * 100 / 110,1

531

Jan Zeeuw van der Laam, Midget 26, avoh Olivia

6

6,0

10:30:00,0

10:30:00,0

9:15:04,0

=GT * 100 / 113,5

595

Wim Buijs, Dufour 28, AVOH Augustijn

dns

8,0

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.024.005

Copyright 1986 - 2018, Leo G Eggink, Zoetermeer

Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl

 

Uitslag wedstrijd 1

SW-a       Race 1

Starttijd: 2018-05-08 19:35:00,0       SW factor

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
628 Rob Schoots Wammes 1 1,0 20:35:33,0 1:00:33,0 1:00:33,0 =GT * 100 / 100,0
580 Hulst-Tabak Frequent Flyer 2 2,0 20:38:16,0 1:03:16,0 1:03:35,1 =GT * 100 / 99,5
516 Adri Hidding Con Fuoco 3 3,0 20:36:14,0 1:01:14,0 1:05:29,4 =GT * 100 / 93,5
660 Joost van Loon Maria 4 4,0 20:40:11,0 1:05:11,0 1:07:32,9 =GT * 100 / 96,5
622 Rob Posthumus Circe II 5 5,0 20:46:20,0 1:11:20,0 1:17:57,6 =GT * 100 / 91,5
542 Stanley Braham Nina 6 6,0 20:54:04,0 1:19:04,0 1:18:49,8 =GT * 100 / 100,3
799 René Yestra Waterworld 7 7,0 20:52:49,0 1:17:49,0 1:20:48,4 =GT * 100 / 96,3
603 Anton van Duinkerken Luna 8 8,0 20:59:48,0 1:24:48,0 1:24:07,6 =GT * 100 / 100,8
506 Berthus Sala Mindlift 9 9,0 20:54:20,0 1:19:20,0 1:26:08,3 =GT * 100 / 92,1
518 Hans Ykema Twirre 10 10,0 21:00:41,0 1:25:41,0 1:30:11,6 =GT * 100 / 95,0

SW-b        Race 1

Starttijd: 2018-05-08 19:30:00,0       SW factor

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
552 Paul Toornstra Inja 1 1,0 20:28:00,0 58:00,0 55:23,8 =GT * 100 / 104,7
608 Arjan Broers Zeemeeuw 2 2,0 20:33:00,0 1:03:00,0 59:09,3 =GT * 100 / 106,5
645 Eric van Heck Dehlya 3 3,0 20:37:47,0 1:07:47,0 1:03:03,3 =GT * 100 / 107,5
510 Pieter Reinhardt Tirion 4 4,0 20:53:00,0 1:23:00,0 1:18:18,1 =GT * 100 / 106,0
550 Menno Ledel Windmaker 5 5,0 20:52:10,0 1:22:10,0 1:19:00,4 =GT * 100 / 104,0
513 Stephan van den Berg Léa Pair 6 6,0 20:54:48,0 1:24:48,0 1:21:32,3 =GT * 100 / 104,0
524 Jelle Bergsteijn Chill out dns 11,0        
595 Wim Buijs Augustijn dns 11,0        
511 Piet Bakker Balder dns 11,0        
525 Kester North OId Man dns 11,0        

SW-c       Race 1

Starttijd: 2018-05-08 19:25:00,0       SW factor

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
546 Marijke Bunink Beluga 1 1,0 20:51:25,0 1:26:25,0 1:18:16,6 =GT * 100 / 110,4
527 Huub Geul Pen Duick 2 2,0 21:03:09,0 1:38:09,0 1:23:53,3 =GT * 100 / 117,0
515 Ted Majoor Vrijheid 3 3,0 21:04:23,0 1:39:23,0 1:29:32,1 =GT * 100 / 111,0
509 Jeroen Schapendonk Moos 4 4,0 21:33:01,0 2:08:01,0 1:51:48,3 =GT * 100 / 114,5
523 C. Wiesenekker Griend 5 5,0 21:31:45,0 2:06:45,0 1:55:45,2 =GT * 100 / 109,5
514 Remco Fischer Gejaagd door de wind 6 6,0 21:49:07,0 2:24:07,0 2:10:53,8 =GT * 100 / 110,1
765 Ernst Troeder Black River dnc 15,0        
562 Herman Honshorst Venus dnc 15,0        
520 Bart Veldhuis Mooi Weer dnc 15,0        
650 Bart Timmerman Witte Paard dnc 15,0        
626 Jan Hetebrij Solvejg dnc 15,0        
697 Peter David Fran pie drie dnc 15,0        
652 Bart Kuhne Rorke's Drift dnc 15,0        
531 Jan Zeeuw van der Laan Olivia dnc 15,0        

TVF       Race 1

Starttijd: 2018-05-08 19:20:00,0       PHRF tcf

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
668 Dirk Vlaanderen Bijlegger 1 1,0 20:31:38,0 1:11:38,0 1:07:03,8 =GT * 0,9362
730 Kick Mulder Bruinvis 2 2,0 21:41:49,0 2:21:49,0 2:09:25,3 =GT * 0,9126
797 M. van de Berg Stalen Gijs VB305 3 3,0 21:36:59,0 2:16:59,0 2:13:35,2 =GT * 0,9752
676 N. Feddes Silveren Maen dns 5,0        

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.024.005

Copyright 1986 - 2018, Leo G Eggink, Zoetermeer

Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl

Deelnemerslijst Nek aan Nek 2018

N klasse, 7 Deelnemers
Zeilno
Naam
513
Stephan van den Berg, Loper, AVOH Léa Pair
514
Remco Fischer, Friendship 25TS Gejaagd door de wind
516
Adri Hidding, Dehler Duetta 94, AVOH Con Fuoco
531
Jan Zeeuw van der Laan, Olivia, avoh Amor
595
Wim Buijs, Dufour 28, AVOH Augustijn
628
Rob Schoots, Spirit 28, AVOH Wammes
650
Bart Timmerman, Oranje Bloesem, AVOH Witte Paard

E klasse, 3 Deelnemers
Zeilno
Naam
1
Hans Colenbrander, Waarschip 725, AVOH Hebbus
509
Jeroen Schapendonk, Lemster zeekruizer, AVOH Moos
542
Stanley Braham, Selecta, AVOH Nina
 
 

 

Deelnemerslijst ZA wedstrijden

Botters

6 Deelnemers PHRF tcf

Zeilno Naam PHRF PHRF-tcf Spi Type
1 St. Huizer Botters HZ 1 Margot Schaap 2000,00 1,0000 Nee Botter
10 Bert Bonneveld AM 1 2000,00 1,0000 Nee Botter
45 St Huizer Botters HZ 45 Gebroeders Schaap 2000,00 1,0000 Nee Botter
92 St Huizer Botters HZ 92 De Westland 2000,00 1,0000 Nee Botter
108 St. Huizer Botters HZ 108 Janus Kok 2000,00 1,0000 Nee Botter
274 St Huizer Botters Bramzijger 2000,00 1,0000 Nee Schouw

SW-a

19 Deelnemers SW factor

Zeilno Naam SW-factor Spi Type
631 R. Raadsheer Jetz get Loss 88,00 Ja J-80
622 Rob Posthumus Circe II 91,50 Ja Dehler 29
506 Berthus Sala Mindlift 92,10 Ja 5.5 mtr
516 Adri Hidding Con Fuoco 93,50 Ja Dehler Duetta 94
611 Allard Welling Wood White 94,80 Ja Waarschip 900
518 Hans Ykema Twirre 95,00 Nee Dehler 31
405 Michael Brouwer Pura vida 95,50 Ja Pion
495 R. de Groot Fortune 95,50 Ja Pion
799 René Yestra Waterworld 96,30 Nee Dufour 32
409 R. Godthelp Zahir 96,50 Ja Pion
660 Joost van Loon Maria 96,50 Ja optima 92
446 M. Pessels LeFF 98,00 Ja FF65
403 F. Brand Fianchetto 98,50 Ja FF 65
404 H. Stuivenberg Schuimsnor 98,50 Nee Pion
580 Hulst-Tabak Frequent Flyer 99,50 Ja FF 65
628 Rob Schoots Wammes 100,00 Ja Spirit 28
542 Stanley Braham Nina 100,30 Nee Selecta
420 G. Snel Second Wave 100,50 Ja Robber III
603 Anton van Duinkerken Luna 100,80 Nee Etap 30i

SW-b

19 Deelnemers SW factor

Zeilno Naam SW-factor Spi Type
127 Albert de Brouwer Echt Waar 100,00 Ja Waarschip 740
406 J. Gerrits First Love 101,50 Ja First 285 Vleugel
453 A. Petrus Adventure 103,50 Nee First 285 vleugel
513 Stephan van den Berg Léa Pair 104,00 Ja Loper
550 Menno Ledel Windmaker 104,00 Ja Loper
456 S. Stoffers Wolk 104,60 Ja Start 7
552 Paul Toornstra Inja 104,70 Ja Dufour 2800
433 F. Schopman Di Lago 105,00 Ja Randmeer
595 Wim Buijs Augustijn 105,20 Ja Dufour 28
111 P. Raadsheer Jace 105,50 Ja O-Jol
458 J. Wiggers Kek 105,50 Ja First 211
510 Pieter Reinhardt Tirion 106,00 Nee Tirion
608 Arjan Broers Zeemeeuw 106,50 Ja Delanta 80
524 Jelle Bergsteijn Chill out 107,00 Nee Clever 23
7707 M. Snel Sealous 107,00 Ja Laser Standaard
525 Kester North OId Man 107,50 Nee Kings Cruiser 29
645 Eric van Heck Dehlya 107,50 Ja Dehler Dehlia 22
511 Piet Bakker Balder 108,20 Nee Maxi 77
499 R. van Niejenhuis Boekanier 111,50 Ja Pampus NAT

SW-c

14 Deelnemers SW factor

Zeilno Naam SW-factor Spi Type
520 Bart Veldhuis Mooi Weer 109,00 Ja Albin Vega
652 Bart Kuhne Rorke's Drift 109,00 Ja Waarschip 725
523 C. Wiesenekker Griend 109,50 Ja Oceaan 22
562 Herman Honshorst Venus 109,50 Nee Albin Vega
514 Remco Fischer Gejaagd door de wind 110,10 Nee Friendship 25TS
546 Marijke Bunink Beluga 110,40 Ja Jouet 24
515 Ted Majoor Vrijheid 111,00 Nee Albin Vega
626 Jan Hetebrij Solvejg 111,00 Nee Ranger
697 Peter David Fran pie drie 112,00 Nee Hurley 800
531 Jan Zeeuw van der Laan Olivia 113,00 Nee Midget 26
650 Bart Timmerman Witte Paard 113,00 Nee Oranje Bloesem
509 Jeroen Schapendonk Moos 114,50 Nee Lemster zeekruizer
527 Huub Geul Pen Duick 117,00 Nee Pen Duick 600
765 Ernst Troeder Black River 118,50 Nee Trintel 1

TVF

6 Deelnemers PHRF tcf

Zeilno Naam PHRF PHRF-tcf Spi Type
668 Dirk Vlaanderen Bijlegger 2000,00 0,9394 Nee Lemsteraak
676 N. Feddes Silveren Maen 2000,00 0,9585 Nee Zeeschouw
691 Jeroen Molenaar ST9 2000,00 0,9291 Nee Lemsteraak
703 R. Bernard Windbruid 2000,00 0,9788 Nee Lemsteraak
730 Kick Mulder Bruinvis 2000,00 0,8951 Nee Lemsteraak
797 M. van de Berg Stalen Gijs VB305 2000,00 0,9620 Nee Lemsteraak

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.024.005

Copyright 1986 - 2018, Leo G Eggink, Zoetermeer

Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl